Tatil.com - Erken Rezervasyon Tatil Fırsatları, Turlar ve Uçak Bileti
Çağrı Merkezi
444 9 051
 • Otel
 • Tur
 • Kıbrıs
 • Yaz Fırsatları
 • Kurban Bayramı
 • Kampanyalar
Çağrı Merkezi
444 9 051
TUR
Giriş Tarihi
---
Çıkış Tarihi
---
Misafirler
2 Misafir, 1 Oda
 • Anasayfa
 • Yurtiçi Otelleri
 • Muğla Otelleri
 • Bodrum Otelleri
 • Duja Bodrum Hotel

Duja Bodrum Hotel

Muğla / Bodrum
Haritada Göster

Fiyatlar için tarih seçin

Fiyatlar için tarih seçin
Tesis Hakkında

Duja Bodrum; Bodrum Torba mevkiinde denize sıfır olarak konumlanmıştır. Tesis, 471 odası ile misafirlerine konforlu hizmet sağlamaktadır. Tesisin restoran ve barında birçok lezzet alternatifi misafirlerine beğenisine sunulmaktadır. Tesiste bulunan hamam, sauna ve masaj imkanları ile rahatlayabilir; açık yüzme havuzu ve çocuk havuzunda yüzebilir; aktivite imkanları ile eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz.

COVİD-19 ÖNLEMLERİ
Tesis İçinde Alınan Önlemler Ve Genel Kullanım Alanları
* Öncelikli olarak 90.000m2 alan içerisinde bulunan, bulunduğu yer olarak denize sıfır ve şehir merkezine uzak, mimari açıdan mesafeli binalardan oluşan tesisimizde sosyal mesafeye uygun kapasite ile hizmet verilecektir. Zemin üzerinde sosyal mesafe kurallarına uyulması için
işaretlemeler yapılmıştır.
* Tesis içerisinde etkinlik, hizmet vb. tanıtım için kullanılan el broşürleri, flyerler vb. ortak alanlarda misafire yönelik konulan dergi, magazin, kitap vb. basılı yayınlar kaldırılmıştır. Bilgilendirmeler, belirlenen alanlara yerleştirilen Barkod sistemi üzerinden yapılacaktır.
* Genel alanlara sensörlü dezenfeksiyon üniteleri yerleştirilmiştir.
* Tuvaletlerde, el teması olmaması amacıyla kapılara ayak aparatı ve paravan önlemi alınmıştır. Tüm dispanserlerimiz sensörlüdür.
* Tesis içerisindeki havanın her zaman temiz ve saf kalması için klimalarımız 24 saat açık, ozonlama sistemimiz devrededir.
* Genel Alan tuvaletlerin günlük temizlik ve dezenfeksiyonu sıklıkla yapılacak olup, gerekli
düzenlemelerle sürekli takip altında tutulacaktır.
* Soyunma odaları çıkışında sensörlü dezenfektan dispanseri bulunmakta olup, pedallı çöp kovaları kullanıma sunulmuştur.
* Klozet temizliği sistemi ve hassasiyeti maksimuma çıkarılmıştır. Tuvaletlerde egzoz havalandırma sistemi olup, 7/24 açık tutulacaktır.
* Duş alanları, soyunma odaları, tuvalet ve lavabolar öncelikli temizlenip, kapı kolları, duş başlıkları klozet kapağı, musluklar vb. el teması olan yüksek yerlerin dezenfeksiyonu yapılacaktır.
* Asansör uyarılarıyla maksimim kişi sayıları belirtilmiştir. Havalandırma filtreleri düzenli
temizlenecek olup her asansör girişinde sensörlü dezenfektan ünitesi bulunacaktır.
* Genel alanlarda bulunan tüm oturma grupları arasındaki sosyal mesafe düzenlemesi yapılmıştır.
* Spa & fitness kullanım alanlarımız hizmet verecek olup, temizlik ve dezenfeksiyonu belirli kurallar çerçevesinde düzenli olarak yapılacaktır. Fitness kullanımı rezervasyonlu olup kapalı alan içerisindeki maksimum kişi kapasitesi kontrol altında tutulacaktır.
* Spa alanı ve havuzların ozon sistemi ile sürekli dezenfeksiyonu sağlanacaktır.
* Su sistemlerimize yapılan dezenfeksiyon işlemlerine ek olarak ozon ile dezenfeksiyonu
yapmaktayız.
* Animasyon şovlarında sosyal mesafe gözetilerek oturma düzeninden şov içeriklerine kadar tüm detaylar gözden geçirilmiş olarak eğlenceniz size ulaştırılacaktır.
* Toplantı salonları, kuaför, mağaza vb. kullanım alanlarımızın tamamı gerekli önlemler alınmış olarak hizmetinize sunulmuştur.
* Bu süreçte tesise dışarıdan ziyaretçi kabul edilmeyecektir.
* Pandemi süresi boyunca tesisimiz bünyesinde bulunan Miniclub ve Aquapark kapalıdır.

Havuz Ve Deniz Kullanım Kuralları Ve Önlemler
* “Yüzme Havuzlarının Tabii Olacağı Sağlık Esasları Hakkında Yönetmelik” de ve işletmemizde
havuzların ‘’Havuz Bakım ve İşletim Talimatına‘’ uygun olarak havuz suyu düzenlemesi ve
dezenfeksiyonu yapılır.
* Havuz suyu klor seviyesi ve pH’ının yönetmelikte belirtilen en üst seviyede tutulması hedeflenip, düzenli ölçümlerle kayıt altında tutulmaktadır. Havuz suyunun klorlanması, ancak havuz suyundaki serbest klor konsantrasyonunun otomatik olarak kontrol edilmesi ile yapılır. Bu sebeple uygun klor dozaj cihazı kullanılmaktadır. Klor seviyesi açık havuzlarda 1-3 ppm, kapalı havuzlarda 1-1.5 ppm arasında tutulmaktadır.
*  Çocuk havuzları ekstra bir kirlenme yok ise en az haftada bir kez boşaltılmakta, temizlenip dezenfekte edilmektedir.
* Havuz merdiven önlerine hijyen paspasları yerleştirilmiştir. Havuz kullanıcı sayıları göz önünde bulundurularak gerekli sosyal mesafe (kullanıcılar arasında en az 1m olacak şekilde) sağlanır.
* Cankurtaranlar maske ve eldiven takacak olup aynı zamanda havuzlarda kullanıcı sayılarını kontrol altında tutacaklardır.
* Misafirlerin havuza girmeden önce ve havuzda uymaları gereken kuralları içeren panolar görülür şekilde konumlandırılacaktır.
* Belirlenen alanlarda sensörlü dezenfektan dispanseri bulundurulacaktır.
* Şezlonglar en az 1.5 m mesafe ile havuz ve sahil çevresine yerleştirilmiştir, sosyal mesafenin sağlanması adına bu alanlar çizgilerle belirli hale getirilmiştir. Her günün sonunda bütün şezlong ve loca minderleri ayrıntılı olarak püskürtmeli makine ile dezenfekte edilecektir.
* Havlular, havlu deski üzerinde açık tutulmayacak, poşet içerisinde deskte tutulacaktır. Görevli personel ellerini dezenfekte ettikten sonra misafire havluyu verecektir.
* Plaj havlu kartı kullanılıyorsa, havlu deskinde havlu kartları UVC cihaz ile dezenfekte edilecek ve dezenfekte edilen kartlar temiz kart kutusuna koyulacaktır.
* Kapalı havuz alanının hava kalitesi taze hava ile desteklenip filtreler düzenli temizlenecektir.
* Sahilde yapılan su sporları için spor aktivitelerini sadece aynı rezervasyona sahip kişiler tarafından kullanabilecek olup her kullanım sonrası kullanılan ekipmanlar dezenfekte edilecektir.
* Jet ski, sörf, yelkenli vb. su sporları aktivitelerinde yüzeyler ve ortak kullanılan can yeleği, can simidi, bot vb. malzemeler her kullanım sonrası dezenfekte edilecektir.

Giriş Ve Çıkış İşlemleri – Alınan Önlemler
* Misafirlerimizin güvenli, sağlıklı ve mutlu bir tatil geçirebilmesi için tesis giriş esnasında
personelimiz tarafından temassız cihaz ile ateş ölçümleri yapılacaktır.
* Tesisimize giriş yapmakta olan tüm misafirlerimize eğer maskeleri yok ise tesisimiz tarafından maske temin edilecektir.
* Tesisimize giriş yaptıktan sonra misafirlerimiz, oluşturduğumuz misafir bekleme alanına alınacak ve giriş işlemleri bu alanda yapılacaktır.
* Misafir bekleme alanında bulunan tüm masa, sandalyeler sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenmiş olup her misafir kullanımından sonra ve periyodik olarak dezenfekte edilecektir.
* Bekleme alanımızda misafir bilgilendirme panoları bulunmakta olup misafirlerimizin uyması
gereken kurallar ve alınmış önlemler bu panolardan takip edebilecektir. Ayrıca misafirler QR
barkod ile tesis içerisinde alınan önlem, misafir bilgilendirme ve kurallarını cep telefonlarına
indirebileceklerdir.
* C/in odalarımızda, giriş işlemlerini yapacak personelimizin masasında yüzey dezenfektanı, kağıt havlu ve el dezenfektanı bulunacaktır. Oda kartları ve kalemler UVC cihaz ile dezenfekte edilmiş halde kapalı kutu içerisinde bulundurulacaktır. Temas edilmiş kalemleri koymak için masa
üzerinde ayrı kalem kutusu bulunacaktır. Bunların üzerinde misafirleri bilgilendirme amaçlı olarak uyarı yazıları yazacaktır.
* C/in işlemi biten misafir için ilgili personel, Vale Şefine bilgi verir. Vale tarafından bagajlar araçtan çıkarılır ve dezenfekte edilir. Bellboy tarafından dezenfekte edilen bagajlar alınır ve c/in yapılacak odaya götürülür.

Oda Temizliği Kuralları Ve Önlemler
* Oda temizliğine girilmeden önce, odalar ULV dezenfektan makinesi ve yüzey dezenfektanı ile dezenfekte edildikten sonra işleme başlanır. Temizlik yapıldıktan sonra tekrar ULV dezenfektan makinesi ile dezenfeksiyon işlemi yapılarak odadan çıkılır.
* Dezenfeksiyon; odalarda kullanılan kumandalar, kapı kolları, bataryalar, telefonlar, elektrik açma kapama düğmeleri, su ısıtıcısı, saç kurutma makinesi, çekmece ve dolap kapakları ile kapakların açma–kapama kolları ve odalardaki çöp kutularına varıncaya kadar uygulanacaktır.
* Tekstil malzemeleri günlük olarak değiştirilecektir. Kirli tekstilin toplanması esnasında silkeleme, çırpma vs gibi etrafa partikül yayacak sakıncalı hareketler yapılmaz. Tekstil malzemelerinin toplanması ve yenilerinin serilmesi, dikkat ve hassasiyetle yapılmaktadır. Tüm havlu ve diğer tekstil ürünleri 90° ısıda ve hijyen için gerekli yıkama süresinde yıkanacaktır.
* Odalarda bir önceki misafirin kullanımdan kalan hiç bir malzeme bırakılmaz. Buna dekor için kullanılan runner ve kırlent gibi malzemelerde, dahildir.
* Tüm yatak ve yastıklarda alez bulunmaktadır. (bebek yatakları ayrıntılı olarak temizlenip
dezenfekte edilip, streçlenerek sadece bebek eşyalarının bulunduğu alanda tutulur).
* Her bir oda için ayrı temizlik malzemesi kullanılır (mop ve temizlik bezleri). Aynı temizlik malzemesi ile 2. bir oda temizliği yapılmamaktadır.
* Odanın farklı alanlarını temizlemek için farklı renk bezler kullanılmaktadır. Her oda temizliği sonrasında koruyucu ekipman ve bez değişimi yapılmaktadır.
* Odalardaki mini bar dolaplarına konulacak tüm yiyecek ve içecekler, dezenfekte edilmiş şekilde yerleştirilir.
* Odalarda Covid-19 kapsamında hazırlanacak sağlık kiti mutlaka bulunacaktır (maske ve el dezenfektanı).
* Tesisimizin mimarisi nedeniyle odalarımız arasında zaten doğal bir sosyal mesafe bulunmaktadır. 90.000 m2 alan içerisinde sosyal mesafe uygulanabilir oda sayısı kadar misafir kabul edilmektedir.
* Gerek oda temizliği, gerekse de mini-bar servisi için odaya giren personelin kullanacağı kişisel hijyen malzemeleri (eldiven, maske, galoş), tek kullanımlık olup, iş bitiminde kirli poşetine atılarak, ağzı bağlı bir şekilde kaldırılır.

Yiyecek – İçecek Alanları Ve Önlemler
* Konsept olarak ana restoranda açık büfe kaldırılıp misafirlere in A la Carte Restoran olarak kişiye özel hizmet verilecektir. Diğer a la carte restoranlarımızda da hizmet sunumu kişiye özeldir.
* Gıda güvenliği kapsamında mutfak, bar ve restoranlarda alınan önlemleri artırdık. Kalite
Departmanımız ve dış denetim firmaları tarafından denetim ve kontrollerini artırdık.
* Restoran temizlik ve dezenfeksiyonları öğle, ikindi ve gece olarak 3 kez ayrıntılı temizlik ve dezenfeksiyon işlemi şeklinde yapılmaktadır.
* Restoran girişlerine sensörlü dezenfeksiyon üniteleri bulunmaktadır.
* Restoranlarda bulunan masa, sandalye, tabure ve oturum aralıkları, tavsiye edilen güvenli mesafelere uygun olarak düzenlenmiştir. (2 masa arası 1,5 m, sandalye arası 60 cm olacaktır.)
* Tuz, şeker vs. tek kullanımlık poşetler halinde, pipet ve karıştırıcı çubuklar paketli olarak servis edilecektir. Tek kullanımlık Amerikan servisleri kullanılacaktır.
* Tüm servis personelleri sosyal mesafeye uygun şekilde hizmet sağlayacaktır. Bütün F&B
personelleri maske ve eldiven kullanacaktır.
* Yıkanmış olan servis malzemelerinin takım silme işlemi, elde silme işlemi yerine ionizer takım silme makineleri kullanılacak ve ardından tek kullanımlık poşetler içerisinde yerleştirilecektir.
* Masaların ve sandalyelerin her kullanımdan sonra dezenfeksiyonu yapılacaktır.
* Çocuk mama sandalyelerinde kullanılan önlük, ıslak mendil, peçete paketlenmiş olarak tek kullanımlık hale getirilerek hizmete sunulmaktadır.
* Tüm restoran girişlerimizde, masalarda menü içeren QR barkod olacaktır.
* A’la carte restoranlarda, masalara ortak kullanım tabak, salata vb. ürün sunumları yerine kişiye özel sunumlar sağlanacaktır.
* Barda çalışan personelin maske, yüz siperliği ve eldiven takmaktadır.
* Tezgahlar ve ekipmanlar her kullanım sonrası alkol bazlı durulama gerektirmeyen dezenfektan ile dezenfekte edilecektir.
* Tüm kullanılan bardak, kaşık, maşa vb. bulaşık makinesinde yıkanacak olup, bulaşık makinelerinde yıkama 60-65 °C, durulama 85-90°C sıcaklıkta yapılacaktır. Bulaşık makinesinin gösterge sıcaklık kontrolü sıcaklık ölçüm bantları ile yapılacak ve kayıt altına alınacaktır.

Personel Hijyen Kuralları Ve Önlemler
* Personeller işe başlamadan sağlık tetkikleri yapılacak ve işe giriş muayene sonucuna göre öncelikle işyeri hekimi tarafından alınan onayın ardından işe başlatılacaktır.
* Personellerimiz Pandemi, hijyen, kişisel hijyen, el yıkama, maske ve eldiven kullanımı, sosyal mesafenin ve yüzey temasını en aza indirgemenin önemi, gıda güvenliği iş sağlığı ve güvenliği gibi konuları içeren eğitim planlarına uygun olarak eğitim almaktadırlar.
* Personel alanlarında alınan önlemler ve dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında hatırlatıcı posterler bulunur.
* Personellerin aynı vardiya ve aynı alanda çalışması planlanmıştır. Gerek görülmedikçe çalışma alanı ve vardiyası değişmeyecektir.
* Lojmanda alınan önlemler üst seviyeye çıkarılmış olup ateş ölçümü sonucuna göre personel içeriye alınmaktadır. Personel haricinde lojmana girişler tamamen durdurulmuştur. Oda içerisinde onaklayan personel kapasitesi düşürülmüş olup planlarına uygun olarak temizlik ve
dezenfeksiyon yapılmaktadır. Ortak kullanım alanlarında temas edilen yüzeyler en aza indirgenmiş olup sürekli dezenfeksiyonu sağlanmaktadır. Kafeteryada gıda güvenliği kapsamında alınan önlemler daha da sıklaştırılmış olup sosyal mesafe kurallarına göre düzenleme yapılmıştır.
* Tüm personelimizin tesis içerisinde maske ve eldiven takması zorunlu hale getirilmiştir.
* Tüm çalışanlarımızın işe giriş ve çıkışlarında ateş ölçümleri yapılmakta ve kayıt altına alınmaktadır. Riskli görünen personel tesise alınmamaktadır.
* Personelimizi taşımakta olan servis araçları sosyal mesafe kurallarına göre taşıma yapmakta olup düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Servis girişinde el dezenfektanı, maske ve gri renkli (diğer atıklar) çöp kovası bulunacaktır.
* Tüm personelimiz üniformalarını sıklıkla değiştirecek, yıkama sonrasında üniformalar dezenfekte edilecektir.

Öne Çıkan Olanaklar
Mini Club
Disko / Gece Kulübü
Fitness Merkezi
Özel Plaj
Çocuk Havuzu
Su Kaydırağı
24 Saat Resepsiyon
Ücretsiz Otopark
Eğlence
Disko / Gece Kulübü
Oyun Odası
Mini Golf
Yeme-Içme
Plaj Barı
Bar
Kahve
Restoran
Oda Servisi
24 Saat Oda Servisi
Kahvaltı Dahil
Koşullar
Sigara Içme Alanı
Sahil
Plaj Havlusu
Plaj Şemsiyesi
Özel Plaj
Ücretsiz Plaj Kabinleri
Plaj Şemsiyesi
Genel
Bahçe
Otopark
Otopark
Otel Hizmetleri
Konsiyer Hizmetleri
Çamaşırhane
Kapı Görevlisi
24 Saat Check-In Hizmeti
24 Saat Resepsiyon
Döviz Değişim Olanağı
Birden Fazla Dil Bilen Personel
Kuru Temizleme / Çamaşır Hizmeti
Otel Tesisleri
Güzellik Salonu
Asansör
Kuaför
Toplantı Odaları
Mini Club
Kasa
Hediyelik Eşya Dükkanı
Tur Masası
Lobide Televizyon
Iş Merkezi
Konferans Imkanları
Ücretsiz Otopark
Bagaj Odası
Alışveriş Alanı
Havuz Ve Spa
Sağlık Kulübü
Masaj Servisi
Şezlong
Hamam
Plaj/Havuz Şemsiyesi
Çocuk Havuzu
Kapalı Havuz
Yüzme Havuzu
Su Kaydırağı
Tam Donanımlı Spa
Ücretsiz Havuz Locaları
Aktivite Ve Spor
Açık Tenis Kortu
Bilardo Masası
Fitness Merkezi
Tenis
Ücretsiz Çocuk Kulübü
Otel Olanakları

Ücretsiz Hizmetler
WI-FI - Güvenlik Kasası - Şezlong - Şemsiye - Plaj Havlusu - Sauna - Hamam - Aquapark - Fitness Merkezi - Mini Golf - Masa Tenisi - Okçuluk - Mini Futbol - Basketbol Sahası - Voleybol Alanı - Tenis Kortu - Bebek Telsizi - Bebek Arabası - Bebek Küveti - Şişe Isıtıcısı.

Ücretli Hizmetler
Telefon - Fax - Fotokopi - Oda Servisi - Bebek Bakıcısı - Çamaşır Hizmetleri - Taze Sıkılmış Meyve Suları - Tenis Kortu Aydınlatması - Doktor - Araç Kiralama - Su Sporları - Fotoğrafçı - Market - Masaj - Cilt Bakımı - Kuaför - Bilardo - Alışveriş Merkezi

Konsept

Konsept
Ultra Her Şey Dahil

Hizmet Saatleri
07:00 - 10:00 Kahvaltı
10:00 - 11:00 Geç Kahvaltı
11:00 - 00:00 Pastane
12:00 - 17:00 Hafif Atıştırmalık
12:00 - 19:00 Snack
12:30 - 14:30 Öğle Yemeği
19:00 - 21:30 Akşam Yemeği
19:00 - 22:00 Anatolia A'la Carte Restoran (Türk Mutfağı/Rezervasyonlu)
19:00 - 22:00 Hua Yuan A'la Carte Restoran (Asya Mutfağı/Rezervasyonlu)
19:00 - 22:00 Balcone A'la Carte Restoran (İtalyan Mutfağı/Rezervasyonlu)
19:00 - 22:00 Arbolado A'la Carte Restoran (Meksika Mutfağı/Rezervasyonlu)
19:00 - 22:00 Thetis A'la Carte Restoran (Deniz Mahsülleri/Rezervasyonlu/Ücretli)
00:00 - 01:00 Gece Yemeği

Bar Hizmet Saatleri
12:00 - 01:00 Raay Bar
10:00 - 22:00 Havuz Bar
10:00 - 18:00 Deniz Bar
10:00 - 01:00 Shaanti Bar
00:00 - 04:00 Disco Bar
10:00 - 19:00 Club Bar

Tatilinizde restoran açılış saatlerine bağlı kalmak istemediğinizi anlayabiliyoruz. Bu nedenle konforunuz için yepyeni bir yeme-içme konsepti geliştirdik. Bu sayede sizlere restoranlarımız veya barlarımızda gün boyunca aralıksız yeme-içme seçenekleri sunabilmekten mutluluk duyuyoruz.

Swadesh Internatıonal A’la Carte (Ana Restoran Uluslararası Mutfak)
Kahvaltı 07:00 - 12:00
İnternational A’la Carte 18:00 – 22:00

Midnight A’la Carte 24:00 – 01:00
* Uluslararası yiyeceklerin bir arada sunum lezzetleri ile hizmet verecektir.
* Sabah 07:00 – 12:00 saatlerin de QR kodlu Kahvaltı menüsünden seçmeler ile hizmet
verecektir.
* 18:00 – 22:00 saatleri arasında Dünya Mutfağının önde gelen lezzetleri QR kodlu menü
kartından seçme yapılarak sunum yapılacaktır.

Thetis Sea Food Restaurant & Bar (Deniz Ürünleri Mutfağı)
Kahvaltı 09:00 – 11:30
Snack 12:30 – 16:00
A’la Carte 19:30 – 22:00
* Sabah kahvaltısı Akdeniz Hatay usulü serpme kahvaltı servis edilir.
* Gündüz belirlenen saatler arasında snack restaurant olarak hizmet vermektedir.
* Akşam servisinde A’la Carte menüsünden günlük taze balık ve deniz ürünleri servis
edilecektir.

Anatolia Turkish Restaurant (Türk Mutfağı)
Kahvaltı 09:00 – 11:30
A’la Carte 19:30 – 22:00
* Sabah kahvaltısı Türk usülü serpme kahvaltı olarak servis edilecektir.
* Akşam A’la Carte menüsünden Türk ve Anadolu mutfağının seçkin yemekleri servis
edilecektir.

Balcone Italian Restaurant (İtalyan Mutfağı)
Kahvaltı 09:00 – 11:30
A’la Carte 19:30 – 22:00
* Sabah kahvaltısı İtalyan usülü serpme kahvaltı olarak servis edilecektir.
* Akşam A’la Carte menüsünden İtalyan mutfağının seçkin yemekleri servis edilecektir.

Svad Snack Restaurant
Açılış - Kapanış 12:30 – 18:00
* Belirlenmiş olan saatler arasında Snack Restaurant olarak hizmet vermektedir.

Oklağaç Snack Restaurant
Açılış - Kapanış 11:00 – 17:00
* Belirlenmiş olan saatler arasında Snack Restaurant olarak hizmet vermektedir.
* Gözleme,Pide çeşitleri ve Balık Ekmek servis edilecektir.

Huayuan Asıan Restaurant
Açılış - Kapanış 12:30 – 19:00
* Tavuk dünyası olarak hizmet vermekte olup belirlenmiş olan saatler arasında Tavuk yemekleri servis edilecektir.

Meetha Bar - Patısserıe
Açılış - Kapanış 11:00 – 24:00
Bar İçeçek Servisi 11:00 -24:00
Patisserie. 12:00 -18:00
* Sıcak,soğuk ve alkolsüz içeçekler servis edilir.

Thetis Sea Food Restaurant & Bar
Açılış - Kapanış 10:00 – 18:00
* Belirlenmiş olan saatler arasında Bira,Şarap,Alkollü – Alkolsüz Kokteyllerin ve lokal soft
içecekler servis edilmektedir.

Shaanti Bar
Açılış - Kapanış 17:00 – 24:00
* Coffee House olarak hizmet vermekte olup aynı zamanda Bira , şarap , sıcak – soğuk soft
içecekler servis edilmektedir.

Raay Bar
Açılış - Kapanış 24 Saat Açık
* Konsept bar olarak hizmet vermekte olup, import içkiler ve alkolsüz içecekler , kokteyller ve
soft içecekler servis edilmektedir.

Pool Bar
Açılış - Kapanış 09:00 – 24:00
* Alkollü – alkolsüz ve lokal içecekler servis edilmektedir.

NOT: Tesisteki misafir yoğunluğuna göre restoran ve barların açılış ve kapanış tarih ve saatleri değişiklik gösterebilir.

Rezervasyon Özeti

Duja Bodrum Hotel

Muğla / Bodrum
Giriş Tarihi
---
Çıkış Tarihi
---

Yakındaki Diğer Oteller

Tatil Fırsatları

Duja Bodrum Hotel Muğla otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat portalı Tatil.com!

En Ucuz Muğla otelleri

Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz. 208 ülkede, 20.000'den fazla destinasyonda 250.000 otel ve 750 havayolu ile çalışıyoruz.

Online Otel Rezervasyonu

Online Otel Rezervasyonu

En Ucuz Muğla otelleri

Duja Bodrum Hotel Muğla, Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.

Tatil Kategorileri
Tatil.com
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Rezervasyon süreçleri ve sonrası için;
444 9 051
tursabetbis
CRM Holding
Ödeme
Hemen Ara WhatsApp Destek