0 Gece

Filtrele

Bölge
Tesis Özelliği
Tesis Teması
Tesis Tipi

Mordoğan Otelleri

Aradığınız kriterlere uygun 3 tesis bulundu.

İzmir’in en küçük bir o kadar da şirin ilçesi Karaburun’a bağlı olan Mordoğan; plajları, kayalıkları ve 70 çeşit mor çiçeği ile tanınmaktadır. Doğal güzellikleri ile özellikle yerli halkın hafta sonu tatillerinde favori mekânlarından olan Mordoğan; ismini buradan gözlemlenebilen mükemmel gün doğumu manzarasıyla almıştır.

Balıkçı kasabası olarak dikkat çeken Mordoğan’da Gezilecek Yerler listesini doğal güzellikler, plajlar, mağaralar ve eğlence mekânları oluşturmaktadır. Çatalkaya, Ayıbalığı kayalıkları ve plajı, Ardıç plajı Mordoğan’ın ünlü plajlarıdır. Bu plajlar kayalık ve derin sulara sahiptir. Mordoğan’da çocuklar ve yüzme bilmeyenler için sığ sahilde bulunmaktadır. Kocakum plajı sığ yapısıyla yüzme bilmeyenler için de deniz keyfi sunmaktadır. Ayıbalığı bölgesindeki deniz mağaraları, Akdeniz foklarının en önemli üreme alanlarından biridir.

Mordoğan’ın gezilecek yerlerinden biri de Dilek Pınarıdır. Hikâyeye göre Irmak tanrıçası Nana’nın oğlu Narkissos’un su birikintisindeki yansımasına bakıp kendine olan aşkından ötürü yanıp kavrulduğu yerdir. Su birikintisinin üstündeki ağaçta çaputlar ile dilekler dilenebilmektedir.

Mordoğan’da yapılabilecek etkinliklerin başında amatör balıkçılık gelmektedir. Ayrıca eğlence mekânları ve discolar aracılığı ile eğlence gece – gündüz demeden devam etmektedir. Benzersiz bir Mordoğan tatili için konforlu Mordoğan Otelleri ile konaklama yapabilirsiniz. Mordoğan’ın doğasının, plajlarının ve mağaralarının tadını çıkarırken otelin misafirlerine sunduğu restoran hizmetleri, bar hizmetleri, spor aktiviteleri, havuz imkânları, animasyon şovları ve daha birçok aktivite imkânı ile eşsiz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu benzersiz tatil deneyimi için Mordoğan’ı tatil planlarınız arasına almalısınız!

Mordoğan; Karaburun ilçe merkezine 26, İzmir şehir merkezine ise 80 kilometre mesafede bulunmaktadır. Mordoğan’a kara yolu ve İzmir üzerinden hava yolu ile ulaşım yapmak mümkün. Siz de Mordoğan’ı tatil planlarınızın üst sıralarına ekleyin; muazzam doğası, eşsiz plajları, deniz mağaraları ve eğlence mekânları ile Mordoğan’ı keşfetme imkânı yakalayın!

Tatil Fırsatları

Erken Rezervasyon

otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat portalı Tatil.com!

En Ucuz Mordoğan tatil otelleri

Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz. 208 ülkede, 20.000'den fazla destinasyonda 250.000 otel ve 750 havayolu ile çalışıyoruz.

Online Otel Rezervasyonu

Tatil.com olarak otel, uçak ve tur paketleri için internetten anında rezervasyon yapabilen Türkiye'nin ilk seyahat portalı olmaktan gurur duyuyoruz.

En fazla seçenek

Mordoğan otelleri, Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.