Larissa Cave Hotel

Duayeri, Dutlu Cami Sk No. 5, 50400 Ürgüp/Nevşehir Haritada Göster

İçiniz Rahat Olsun!

Tatil.com Müşteri Hizmetleri ve Acentaları ile ihtiyacınız olduğu her an yanınızda Rezervasyon Çağrı Merkezi

0850 222 68 35

Konum

Larissa Cave Hotel Otel Bilgileri

CAVE SUITE DOUBLE JAKUZİLİ ODA
Odamız doğal kayadan oyulmuş olup içerisinde 1 adet queen boy çift kişilik yatak bulunmaktadır. Oda 35 metrekare genişliğinde olup merkezi sistem ile ısıtılmaktadır. Banyosu full-bath olarak dizayn edilmiş olup içerisinde lavabo, tuvalet ve jakuzili küvet mevcuttur. Banyoda misafirlerimizin ücretsiz olarak kullanımına sunulan bukletler (şampuan, sabun, terlik) ile yüz, vücut ve ayak havluları bulunmaktadır. Oda içerisinde makyaj aynası, masa ve sandalyesi bulunmaktadır. Elektrikli su ısıtıcısı, çay, kahve, bitki çayları ve su oda içerisinde ücretsiz olarak misafirlerimizin kullanımına sunulmaktadır. Oda içerisinde 2 adet berjer ve sehpanın bulunduğu oturma alanı mevcuttur. Oturma bölümünün hemen yan tarafında “Aşk Çeşmesi” olarak adlandırılan 2 adet şarap çeşmesi bulunmaktadır. (İstenilmesi durumunda ücretli olarak kullanıma sunulmaktadır.) Tesisimizin açık ve kapalı terasında içilen çay, kahve ve bitki çayı çeşitleri otelimizin ikramı olup ücretsizdir. Oda ve tesis içerisinde ücretsiz olarak WiFi hizmeti sunulmaktadır. Oda içerisinde ve ortak kullanılan kapalı terasımızda Kablo yayını ve LCD Tv mevcuttur. İstenmesi durumunda odaya 1 adet tek kişilik ek yatak ilave edilebilmektedir. (Ek yatak için 100 TL ilave ücret alınmaktadır.) İsteğe bağlı olarak park yatak verilebilmektedir. (Ücretsiz)

HAMAMLI SUITE DOUBLE ODA
Odamız Doğal Taş Kemer mimarisine sahip olup, içerisinde 1 adet queen boy çift kişilik yatak bulunmaktadır. Oda 40 metrekare genişliğinde olup merkezi sistem ile ısıtılmaktadır. Banyosu full-bath olarak dizayn edilmiş olup içerisinde lavabo, tuvalet, jakuzili küvet ve 2 kişilik kurnalı hamam stilinde nostaljik duş alanı mevcuttur. Banyoda misafirlerimizin ücretsiz olarak kullanımına sunulan bukletler (şampuan, sabun, terlik) ile yüz, vücut ve ayak havluları bulunmaktadır. Oda içerisinde makyaj aynası, masa ve sandalyesi bulunmaktadır. Elektrikli su ısıtıcısı, çay, kahve, bitki çayları ve su oda içerisinde ücretsiz olarak misafirlerimizin kullanımına sunulmaktadır. Oda içerisinde 2 adet berjer ve sehpanın bulunduğu oturma alanı mevcuttur. Oturma bölümünün hemen yan tarafında “Aşk Çeşmesi” olarak adlandırılan 2 adet şarap çeşmesi bulunmaktadır. (İstenilmesi durumunda ücretli olarak kullanıma sunulmaktadır.) Tesisimizin açık ve kapalı terasında içilen çay, kahve ve bitki çayı çeşitleri otelimizin ikramı olup ücretsizdir. Oda ve tesis içerisinde ücretsiz olarak WiFi hizmeti sunulmaktadır. Oda içerisinde ve ortak kullanılan kapalı terasımızda Kablo yayını ve LCD Tv mevcuttur. İstenmesi durumunda odaya 1 adet tek kişilik ek yatak ilave edilebilmektedir. (Ek yatak için 100 TL ilave ücret alınmaktadır.) İsteğe bağlı olarak park yatak verilebilmektedir. (Ücretsiz)

KEMERLİ STANDARD DOUBLE ODA
Odamız Doğal Taş Kemer mimarisine sahip olup, içerisinde 1 adet queen boy çift kişilik yatak bulunmaktadır. Oda 25 metrekare genişliğinde olup merkezi sistem ile ısıtılmaktadır. Banyosu three-quarter bath olarak dizayn edilmiş olup içerisinde lavabo, tuvalet ve duş mevcuttur. Banyoda misafirlerimizin ücretsiz olarak kullanımına sunulan bukletler (şampuan, sabun, terlik) ile yüz, vücut ve ayak havluları bulunmaktadır. Oda içerisinde makyaj aynası bulunmaktadır. Elektrikli su ısıtıcısı, çay, kahve, bitki çayları ve su oda içerisinde ücretsiz olarak misafirlerimizin kullanımına sunulmaktadır. Tesisimizin açık ve kapalı terasında içilen çay, kahve ve bitki çayı çeşitleri otelimizin ikramı olup ücretsizdir.
Oda içerisinde giriş kapısının arka kısmında “Aşk Çeşmesi” olarak adlandırılan 2 adet şarap çeşmesi bulunmaktadır. (İstenilmesi durumunda ücretli olarak kullanıma sunulmaktadır.) Oda ve tesis içerisinde ücretsiz olarak WiFi hizmeti sunulmaktadır. Oda içerisinde ve ortak kullanılan kapalı terasımızda Kablo yayını ve LCD Tv mevcuttur. İsteğe bağlı olarak park yatak verilebilmektedir. (Ücretsiz)

DESIGN STANDARD TWİN ODA
Odamız Ahşap Tavanlı olup, içerisinde 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Oda 25 metrekare genişliğinde olup merkezi sistem ile ısıtılmaktadır. Banyosu three-quarter bath olarak dizayn edilmiş olup içerisinde lavabo, tuvalet ve duş mevcuttur. Banyoda misafirlerimizin ücretsiz olarak kullanımına sunulan bukletler (şampuan, sabun, terlik) ile yüz, vücut ve ayak havluları bulunmaktadır. Oda içerisinde makyaj aynası bulunmaktadır. Elektrikli su ısıtıcısı, çay, kahve, bitki çayları ve su oda içerisinde ücretsiz olarak misafirlerimizin kullanımına sunulmaktadır. Tesisimizin açık ve kapalı terasında içilen çay, kahve ve bitki çayı çeşitleri otelimizin ikramı olup ücretsizdir. Oda ve tesis içerisinde ücretsiz olarak WiFi hizmeti sunulmaktadır. Oda içerisinde ve ortak kullanılan kapalı terasımızda Kablo yayını ve LCD Tv mevcuttur. İsteğe bağlı olarak park yatak verilebilmektedir. (Ücretsiz)

STANDARD FAMILY ODA
Odamız Doğal Taş Kemer mimarisine sahip olup, içerisinde 1 adet tek kişilik, 1 adet queen boy çift kişilik yatak bulunmaktadır. Oda 35 metrekare genişliğinde olup merkezi sistem ile ısıtılmaktadır. Banyosu three-quarter bath olarak dizayn edilmiş olup içerisinde lavabo, tuvalet ve duş mevcuttur.   Banyoda misafirlerimizin ücretsiz olarak kullanımına sunulan bukletler (şampuan, sabun, terlik) ile yüz, vücut ve ayak havluları bulunmaktadır. Elektrikli su ısıtıcısı, çay, kahve, bitki çayları ve su oda içerisinde ücretsiz olarak misafirlerimizin kullanımına sunulmaktadır. Oda içerisinde oturma alanı mevcuttur. Tesisimizin açık ve kapalı terasında içilen çay, kahve ve bitki çayı çeşitleri otelimizin ikramı olup ücretsizdir. Oda ve tesis içerisinde ücretsiz olarak WiFi hizmeti sunulmaktadır. Oda içerisinde ve ortak kullanılan kapalı terasımızda Kablo yayını ve LCD Tv mevcuttur. Oda içerisindeki tek kişilik yatakta 3’üncü bir misafirimizin konaklaması durumunda 100 TL ek ücret alınmaktadır. (0-6 yaş aralığındaki ilk çocuk misafirimiz için konaklama ücretsizdir.) İstenmesi durumunda odaya 1 adet tek kişilik ek yatak ilave edilebilmektedir. (Ek yatak için 100 TL ilave ücret alınmaktadır.) İsteğe bağlı olarak park yatak verilebilmektedir. (Ücretsiz)

TEREKLİ STANDARD DOUBLE DESIGN ODA
Odamız Doğal Taş Kemer mimarisine sahip olup, içerisinde 1 adet queen boy çift kişilik yatak bulunmaktadır. Oda 35 metrekare genişliğinde olup merkezi sistem ile ısıtılmaktadır. Banyosu three-quarter bath olarak dizayn edilmiş olup içerisinde lavabo, tuvalet ve duş mevcuttur. Banyoda misafirlerimizin ücretsiz olarak kullanımına sunulan bukletler (şampuan, sabun, terlik) ile yüz, vücut ve ayak havluları bulunmaktadır. Oda içerisinde makyaj aynası bulunmaktadır. Elektrikli su ısıtıcısı, çay, kahve, bitki çayları ve su oda içerisinde ücretsiz olarak misafirlerimizin kullanımına sunulmaktadır. Oda içerisinde bir adet kanepenin ve sehpanın bulunduğu oturma alanı mevcuttur. Tesisimizin açık ve kapalı terasında içilen çay, kahve ve bitki çayı çeşitleri otelimizin ikramı olup ücretsizdir. Oda ve tesis içerisinde ücretsiz olarak WiFi hizmeti sunulmaktadır. Oda içerisinde ve ortak kullanılan kapalı terasımızda Kablo yayını ve LCD Tv mevcuttur. İstenmesi durumunda odaya 1 adet tek kişilik ek yatak ilave edilebilmektedir. (Ek yatak için 100 TL ilave ücret alınmaktadır.) İsteğe bağlı olarak park yatak verilebilmektedir. (Ücretsiz)

JAKUZİLİ SUİTE FAMILY ODA
Odamız Doğal Taş Kemer mimarisine sahip olup, içerisinde 1 adet tek kişilik, 1 adet queen boy çift kişilik yatak bulunmaktadır. (Ebeveyn odası ile çocuk odası ayrı bölümlerdedir.) Oda 45 metrekare genişliğinde olup merkezi sistem ile ısıtılmaktadır. Oda merkezi olarak ısıtılmaktadır. Banyosu full-bath olarak dizayn edilmiş olup içerisinde lavabo, tuvalet, jakuzili küvet ve 2 kişilik kurnalı hamam stilinde nostaljik duş alanı mevcuttur. Banyoda misafirlerimizin ücretsiz olarak kullanımına sunulan bukletler (şampuan, sabun, terlik) ile yüz, vücut ve ayak havluları bulunmaktadır. Elektrikli su ısıtıcısı, çay, kahve, bitki çayları ve su oda içerisinde ücretsiz olarak misafirlerimizin kullanımına sunulmaktadır. Hem ebeveyn odası içerisinde 2 adet berjer ve sehpanın bulunduğu hem de oda içerisinde minderlerden oluşan yöresel nostaljik tarzda iki ayrı oturma alanı mevcuttur. Tesisimizin açık ve kapalı terasında içilen çay, kahve ve bitki çayı çeşitleri otelimizin ikramı olup ücretsizdir. Oda ve tesis içerisinde ücretsiz olarak WiFi hizmeti sunulmaktadır. Oda içerisinde ve ortak kullanılan kapalı terasımızda Kablo yayını ve LCD Tv mevcuttur. Oda içerisindeki tek kişilik yatakta 3’üncü bir misafirimizin konaklaması durumunda 100 TL ek ücret alınmaktadır. (0-6 yaş aralığındaki ilk çocuk misafirimiz için konaklama ücretsizdir.) İstenmesi durumunda odaya 1 adet tek kişilik ek yatak ilave edilebilmektedir. (Ek yatak için 100 TL ilave ücret alınmaktadır.) İsteğe bağlı olarak park yatak verilebilmektedir. (Ücretsiz)

GRAND SUITE FAMİLY ROOM ŞEHİR MANZARALI JAKUZİLİ ODA
Teras katında bulunan şehir manzaralı Suit odamız içerisinde 1 adet tek kişilik, 1 adet queen boy çift kişilik yatak bulunmaktadır. Oda 60 metrekare genişliğindedir. Oda merkezi olarak ısıtılmakta olup oda içerisinde inverter klima mevcuttur. Banyosu full-bath olarak dizayn edilmiş olup içerisinde lavabo, tuvalet, jakuzili küvet ile birlikte duşa kabin mevcuttur. Banyoda misafirlerimizin ücretsiz olarak kullanımına sunulan bukletler (şampuan, sabun, terlik) ile yüz, vücut ve ayak havluları bulunmaktadır. Elektrikli su ısıtıcısı, çay, kahve, bitki çayları ve su oda içerisinde ücretsiz olarak misafirlerimizin kullanımına sunulmaktadır. Oda içerisinde oturma alanı ve 4 kişilik sandalyesi bulunan yemek masası mevcuttur. Tesisimizin açık ve kapalı terasında içilen çay, kahve ve bitki çayı çeşitleri otelimizin ikramı olup ücretsizdir. Oda ve tesis içerisinde ücretsiz olarak WiFi hizmeti sunulmaktadır. Oda içerisinde ve ortak kullanılan kapalı terasımızda Kablo yayını ve LCD Tv mevcuttur. Oda içerisindeki tek kişilik yatakta 3’üncü bir misafirimizin konaklaması durumunda 100 TL ek ücret alınmaktadır. (0-6 yaş aralığındaki ilk çocuk misafirimiz için konaklama ücretsizdir.) İstenmesi durumunda odaya 2 adet tek kişilik ek yatak ilave edilebilmektedir. (Ek yatak için 100 TL ilave ücret alınmaktadır.) İsteğe bağlı olarak park yatak verilebilmektedir. (Ücretsiz)

HONEYMOON SUITE DOUBLE ROOM JAKUZİLİ, ŞÖMİNELİ ODA
Teras katında bulunan şehir manzaralı Suit odamız; balayı odası konseptinde olup, içerisinde 1 adet queen boy çift kişilik yatak bulunmaktadır. Oda merkezi olarak ısıtılmakta olup oda içerisinde inverter klima mevcuttur. Oda 30 metrekare genişliğindedir. Oda içerisinde şömine bulunmaktadır. (Şömine hizmeti ücretli olarak verilmekte olup balayı konseptinde rezerve edilmesi durumunda konaklamanın ilk gecesinde ücretsiz olarak hizmet verilebilecektir.) Odanın balayı odası olarak rezerve edilmesi durumunda odanın hazırlanmasında kullanılacak süslemeler fiyata dâhildir, ek ücret talep edilmeyecektir. Banyosu full-bath olarak dizayn edilmiş olup içerisinde lavabo, tuvalet, jakuzili küvet ile birlikte duş alma bölümü mevcuttur. Banyoda misafirlerimizin ücretsiz olarak kullanımına sunulan bukletler (şampuan, sabun, terlik) ile yüz, vücut ve ayak havluları bulunmaktadır. Elektrikli su ısıtıcısı, çay, kahve, bitki çayları ve su oda içerisinde ücretsiz olarak misafirlerimizin kullanımına sunulmaktadır. Oda içerisinde şöminenin ön kısmında 2 adet sandalye ve sehpanın bulunduğu oturma alanı mevcuttur. Tesisimizin açık ve kapalı terasında içilen çay, kahve ve bitki çayı çeşitleri otelimizin ikramı olup ücretsizdir. Oda ve tesis içerisinde ücretsiz olarak WiFi hizmeti sunulmaktadır. Oda içerisinde ve ortak kullanılan kapalı terasımızda Kablo yayını ve LCD Tv mevcuttur. İsteğe bağlı olarak park yatak verilebilmektedir. (Ücretsiz)

Özel Fırsatlardan Haberiniz Olsun!

Sadece özel fırsatlarımızdan erken haberdar olmanız için e-posta göndereceğimizden emin olabilirsiniz.

Tatil Fırsatları

Larissa Cave Hotel Ürgüp otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat portalı Tatil.com!

En Ucuz Ürgüp otelleri

Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz. 208 ülkede, 20.000'den fazla destinasyonda 250.000 otel ve 750 havayolu ile çalışıyoruz.

Online Otel Rezervasyonu

Online Otel Rezervasyonu

En fazla seçenek

Larissa Cave Hotel, Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.