2022 Resmi Tatil Günleri

Yılbaşı Tatili + undefined
Yılbaşı Tatili
5 Gün Tatil
1 Ocak
Çarşamba
4 Ocak
Pazar
Resmi Tatil 1 Gün + 2 Gün (Haftasonu)
23 Nisan + Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
3 Gün Tatil
23 Nisan
Cuma
26 Nisan
Pazartesi
Resmi Tatil 1 Gün + 2 Gün (Haftasonu)
1 Mayıs + Emek ve Dayanışma Günü
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü
2 Gün Tatil
1 Mayıs
Cuma
3 Mayıs
Pazar
Resmi Tatil 1 Gün + 1 Gün (Haftasonu)
Ramazan Bayramı + undefined
Ramazan Bayramı
4 Gün Tatil
12 Mayıs
Çarşamba
17 Mayıs
Pazartesi
Resmi Tatil 3,5 Gün + 0,5 Gün Ek İzin
19 Mayıs + Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
5 Gün Tatil
19 Mayıs
Çarşamba
24 Mayıs
Pazartesi
Resmi Tatil 1 Gün + 2 Gün Ek İzin + 2 Gün (Haftasonu)
15 Temmuz + Demokrasi ve Millî Birlik Günü
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü
11 Gün Tatil
15 Temmuz
Perşembe
26 Temmuz
Pazartesi
Resmi Tatil 1 Gün + 1,5 Gün Ek İzin + Kurban Bayramı
Kurban Bayramı + undefined
Kurban Bayramı
9 Gün Tatil
17 Temmuz
Perşembe
26 Temmuz
Pazartesi
Resmi Tatil 1 Gün + 1,5 Gün Ek İzin + Kurban Bayramı
Zafer Bayramı + 30 Ağustos Zafer Bayramı
Zafer Bayramı 30 Ağustos Zafer Bayramı
3 Gün Tatil
28 Ağustos
Cumartesi
31 Ağustos
Salı
Resmi Tatil 1 Gün + 2 Gün (Haftasonu)
29 Ekim + Cumhuriyet Bayramı
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
4 Gün Tatil
28 Ekim
Perşembe
1 Kasım
Pazartesi
Resmi Tatil 1,5 Gün + 0,5 Gün Ek İzin + 2 Gün (Haftasonu)

2021 Resmi Tatil Günleri

2021 yılında, harika tatil planları yapabilmenize olanak tanıyan birçok resmi tatil bulunuyor. Kamuda ve özel sektörde çalışan biri olarak, tatil fırsatlarını yakalayıp, dilediğiniz takdirde ekstra izin günü alarak 3 günlük, 5 günlük, kimi zaman Ramazanve Kurban Bayramı kapsamında 9 günlük tatil bile yapabilirsiniz. 2021 yılındaki resmi tatiller içinde yer alan dini ve milli bayramlar döneminde, birçok tur şirketi özel turlar düzenliyor ve en uygun tatil fırsatları, Tatil.com’da sizi bekliyor. 2021 yılında tatil olan günler ve 2021 yılındaki resmi tatiller ise şu şekilde:

● Yılbaşı tatili: 1 gün süreli bir tatil olan yılbaşı tatili, 1 Ocak günü verilmektedir.

● 23 Nisan tatili: 1 gün süreli bir tatil olan 23 Nisan, 2021 yılında cuma gününe gelmektedir.

● 1 Mayıs tatili: 1 gün süreli bir tatil olan 1 Mayıs, 2021 yılında Cuma gününe denk gelmektedir.

● 19 Mayıs: 1 gün süreli bir tatil olan 19 Mayıs, 2021 yılında salı gününe denk gelmektedir.

● Ramazan Bayramı: Ramazan bayramı, 1 gün arefe 3 gün ise bayram olmak üzere 4 günlük bir tatili kapsamaktadır. Ramazan bayramı 23 Mayıs arefe, 24, 25, 26 Mayıs ise bayram günleri olmak üzere 4 günlük bir tatil kapsamaktadır.

● 15 Temmuz: 1 günlük bir resmi tatil olan 15 Temmuz, 2021 yılında Çarşamba gününe denk gelmektedir.

● Kurban bayramı: 1 günü arefe olmak üzere 4 günlük bir tatil olan Kurban bayramı, 2021 yılında 3 gün ya da, arefe tatil verildiği takdirde 5 gün olarak verilecektir. 2021 yılında Kurban bayramı arefesi 30 Temmuz Perşembe gününe denk gelmektedir. Tatilin son tarihi ise 3 Ağustos Pazartesi günüdür.

● 30 Ağustos: Zafer Bayramı, 1 günlük bir resmi tatildir. 30 Ağustos, 2021 yılında Pazar gününe denk gelmektedir.

● Cumhuriyet bayramı: 29 Ekim cumhuriyet bayramı, 1 günlük bir resmi tatildir. Bayram 2021 yılında Perşembe gününe denk gelmektedir.

1 Mayıs 2021, Emek ve Dayanışma Günü

1 Mayıs, 2021 yılında Cuma gününe denk gelmekte. Yıllık izin hakkınızı kullanmadan uzun bir hafta sonu tatili geçirmek ve şehre yakın bir yerde kaçamak yapmak isterseniz, 1 Mayıs tatilini muhakkak değerlendirmelisiniz. Tatil.com 1 Mayıs turları kapsamında yer alan yurt içi ve yurt dışı seyahatleri inceleyebilir, dostlarınız ve ailenizle keyifli bir tatile çıkabilirsiniz.

Emeğin bayramı 1 Mayıs’ta, birçok kişi haftasonu için şehir dışı tatili planlıyor, Kıbrıs gibi haftasonuna özel yılbaşı deneyimi yaşanabilecek yerlere gidiyor. Yüzlerce destinasyonda, binlerce tesisin yer aldığı Tatil.com, Mayıs tatil planınız için en iyi alternatifleri sunuyor.

19 Mayıs 2021, Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı

2021 yılında 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Salı gününe denk gelmekte. Pazartesi günü için izin alarak bu bayramı eşsiz bir tatil ile taçlandırabilirsiniz.

19 Mayıs, gururu hissettiğimiz milli bayramlarımızdan. Birçok aile, hem yaz sezonu öncesinde güzel bir kaçamak yapmak, hem de iş dünyasının stresinden biraz arınmak adına resmi tatillerde yurtiçi ve yurtdışı tatil seçeneklerini değerlendiriyor. 19 Mayıs da, 2021’de resmi tatiller arasında, Salı gününü kapsıyor. Pazartesi günü izinli olduğunuz takdirde, Cuma Salı arasında, 4 günlük bir tatil planlayabilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışı tatil seçeneklerinin yanı sıra, heyecan verici turlar sunan Tatil.com, 19 Mayıs tatil planı önerileriyle harika zaman geçirmenizi sağlıyor.

23 Mayıs – 26 Mayıs 2021, Ramazan Bayramı

2021 yılında Ramazan Bayramı, ilkbahar aylarına denk gelmekte. Tatil beldelerinin yaz aylarına göre epey sakin olduğu bu dönemi eşsiz bir tatil ile değerlendirebilirsiniz.

Ramazan bayramı, 2021 yılında en uzun tatiller arasında yer alıyor. Mayıs ayı tatili yapmak ya da bayram tatilini Haziran ayına bağlama planınız varsa, 2021 Ramazan ayı tatili birçok kişiye hem Türkiye içi hem de yurt dışı tatil olanakları sunuyor. Ramazan bayramına özel turların yer aldığı Tatil.com, aileniz ve sevdiklerinizle, Ramazan Bayramı’nda verilen harika tatili değerlendirmeniz için harika teklifler sunuyor. Ramazan Bayramı tatilinde, Mayıs sonuna doğru Türkiye’de Ege ve Akdeniz’in incisi Muğla, Antalya gibi merkezlere gidebilir, yüksek sezon öncesinde beş yıldızlı otellerde uygun fiyatlı tatil yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra vizesiz gidilebilecek Avrupa ülkelerine ya da Schengen ülkelerine, kısa süreli bir ön tatil planlayabilirsiniz. Tatil.com, binlerce konaklama tesisi ve anlaşmalı ulaşım firmalarıyla, Ramazan Bayramı tatil planınız için en uygun teklifleri sunuyor.

30 Temmuz – 3 Ağustos 2021, Kurban Bayramı

2021 yılında Kurban Bayramı, Perşembe günü başlayıp Pazartesi günü bitmekte. Bu tatili dilerseniz ailenizle, dilerseniz de güzel bir tatil beldesinde geçirebilirsiniz.

Bu yıl, Kurban bayramı tatilcilerin en sevdiği döneme, yani Ağustos başına denk geldi. Bu da, Türkiye’de ve dünyada, denizin masmavi tonuna karışan harika tatilleri ifade ediyor. Farklı konseptlere sahip binlerce konaklama tesisinin yer aldığı Tatil.com, Kurban Bayramı tatilinde izin almak ve tatil yapmak isterseniz, en iyi seçeneklerle karşınızda.

2021 Kurban Bayrami arifesi olan 30 Temmuz, Perşembe gününe denk geliyor. Kurban bayramı tatili 9 gün olacak mı diye sorarsanız, bu henüz kesin değil. Kurban bayramı tatilinin 9 gün olması için, Pazartesi, Salı ve Çarşamba günlerinin resmi tatil ilan edilmesi gerekiyor, turizm sezonunun hareketli olduğu Ağustos başında, bu karar alınabilir. Erken rezervasyon indirimlerini kaçırmak istemeyen birçok kişi şu anda Kurban bayramı tatili döneminde Fethiye, Bodrum, Belek, Kemer gibi tatil beldelerinde yerlerini ayırdılar. Kurban bayramında, bayramın neşesini konforlu tesislerde çıkarmak ve tatil yapmak isterseniz, 31 Temmuz Cuma ile, 3 Ağustos Pazartesi günü de dahil olmak üzere, Arefe günü ile birlikte 5 gün süren Kurban bayramı tatilinin tadını çıkarabilirsiniz.

30 Ağustos 2021, Zafer Bayramı

2021 yılında Zafer Bayramı, Pazar gününe denk gelmekte. Bu tatili şehre yakın bir tatil beldesine giderek değerlendirebilir, metropol hayatının koşuşturmacasından bir süreliğine uzaklaşabilirsiniz.

Her yıl, çeşitli resmi tatillerde, dini ve milli bayramlarda birçok kişi tatilin süresine göre ve bütçesine uygun tatil noktalarına giderek, stresini atıyor. 30 Ağustos 2021 de, Zafer Bayramı mutluluğunu yaşarken aynı zamanda, uygun tatil planları ile keyfimizi yerine getirebilecek bir gün. Pazar gününe denk gelen 2021 Zafer bayramı, ekstra bir tatil günü sunmuyor ancak Pazar günü çalışan biriyseniz, Cumartesi-Pazar tatili ile, 2 günlük bir plan yapabilirsiniz. Tatilin en keyifli dönemi olan Ağustos sonu, Eylül başı dönem, özellikle Ege ve Akdeniz’de son derece keyifli bir tatil yapmanızı sağlayabilir. Aşırı sıcakların azaldığı Ağustos sonu dönemde, ek olarak tesislerin yüksek sezon fiyatları da inişe geçer ve uygun fiyatlı hafta sonu tatili yapabilirsiniz. 30 Ağustos için tatil önerileri arıyorsanız, önerimiz hem Türkiye içinde hem de yurtdışında, Kıbrıs ya da Yunanistan gibi yakın bölgelerdeki tatil destinasyonlarıdır. Kendinizi yormadan, ancak Cumartesi Pazar günlerinin hakkını vererek 30 Ağustos bayramını keyifli bir şekilde yaşamak için tek yapmanız gereken, Tatil.com’da listelenmiş birbirinden kaliteli tesislerden bir seçim yapmak ve ailenizle, dostlarınızla unutulmaz bir tatile adım atmak.

29 Ekim 2021, Cumhuriyet Bayramı

Cumhuriyet Bayramı, 2021 yılında Perşembe gününe denk gelmekte. Dilerseniz Cuma günü işten izin alarak keyifli bir sonbahar gezisine çıkabilirsiniz.

29 Ekim, sonbaharda güzel bir tatil yapmak isteyenler için ideal bir dönem sunuyor. Tatil sonrası, iş döneminde geçen 2 aylık sürenin ardından, 3-4 günlük bir tatille soluklanmak, kendinizi yenilemek istiyorsanız 29 Ekim tatili sizin için iyi bir alternatif olabilir. Cuma günü için izin alarak 4 günlük bir tatil planı yapabileceğiniz 29 Ekim’de, Cumhuriyet Bayramı’na özel tatil önerisi arıyorsanız birçok seçenek sizi Tatil.com’da bekliyor.

4 günlük bir sonbahar tatilinde, kültür konseptli bir tatil yapabilir ya da vizesiz, vizeli Avrupa ülkelerine ya da Ukrayna, Fas gibi yakın bölgelere bir tura katılabilirsiniz. Hem yurtiçi hem de yurt dışında, Ekim sonlarında gezilecek, görülecek birçok yer var ve günlük stresini unutturacak harika tur programları, keyifli ekiplerle aynı zamanda sosyalleşmenizi sağlayacak. 29 Ekim’de yurt içi tatili planlamak isterseniz Kapadokya turları, Mardin ve GAP turları, Karadeniz turlarını da tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, Fethiye ile Antalya arasındaki tarihi Likya Yolu’nu gezmek için de en iyi dönemlerden birisi, Eylül Ekim aylarıdır. Size en uygun turu keşfetmek için Tatil.com 29 Ekim turlarına bakabilir,

1 Ocak 2021, Yılbaşı

Yılın ilk resmi tatili, 1 Ocak, Cuma gününe denk geliyor. Dilerseniz Çarşamba ve Perşembe günleri izin alarak uzun ve keyifli bir yılbaşı tatili geçirebilir, seneye keyifli bir başlangıç yapabilirsiniz.

Yılbaşı tatili bu sene, 1 Ocak’ın Cuma günü olmasıyla birlikte harika bir tatil planına da olanak tanıyor. Eğer izin kullanmazsanız, Cuma-Cumartesi-Pazar harika bir üç günlük tatil yapabilirsiniz. Daha uzun bir yılbaşı tatili yapmak, aileniz ve sevdiklerinizle yeni yıla keyifli bir şekilde girmek isterseniz Çarşamba ve Perşembe günü için izin alarak, 5 günlük bir tatil de yapabilirsiniz.

Tatil.com yılbaşı tur önerileri, her tarzda beklentiye göre, müthiş seçenekler içeriyor. Yılbaşı tatili seçenekleri içinde Kıbrıs turları, Avrupa turları ve çok daha fazlası yer alıyor. Vize ile gidilebilecek yurtdışı yılbaşı tatili önerileri dışında, vizesiz yurtdışı yılbaşı tatilleri ile, yeni yıla binlerce insanla birlikte, eğlenceli bir şekilde adım atabilirsiniz. 2021 yılbaşı tatil turlarında bütçe dostu seçimler keşfetmek istiyorsanız yapmanız gereken, erken rezervasyon avantajlarının sunulduğu Tatil.com fırsatlarından yararlanmak. Kıbrıs otellerinde ya da Antalya otellerinde, yılbaşına özel programlarda birçok ünlü şarkıcı sahne alıyor eğlencenin ve konforun son noktasını görebiliyorsunuz. Yeni yıla mutlu girmek için, siz de yılbaşı tatilinizi planlayın.

23 Nisan 2021, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

2021 yılında 23 Nisan, Cuma gününe denk gelmekte. Tüm resmi kurumların tatil yapacağı bu günü eşsiz bir tatil ile değerlendirmek isterseniz, Cuma ile Pazar arasında uzun ve keyifli bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

23 Nisan, tatil için uygun resmi tatiller içinde. Bunun nedeni, hem Nisan-Mayıs aylarında özellikle Ege ve Akdeniz’de canlanan doğanın tanığı olma şansınız olacak, hem de yüksek sezon öncesinde uygun fiyatlı bir tatil yapabileceksiniz. 23 Nisan için tatil planı yaparken, Türkiye içinde kültür turlarını da tercih edebilirsiniz. Karadeniz turları, Ege turları, Mardin turları, Gap turları ve Kıbrıs turları gibi seçeneklerle, üç günlük tatili değerlendirme şansınız olabilir. Dilerseniz, 2021 23 Nisan tatilinde, Çarşamba ve Perşembe izin alarak, 5 günlük tatil de yapabilirsiniz. Yaz öncesinde, baharın doğaya tekrar hayat verdiği harika bir ay olan Nisan’ın sonunda, ailenizle ve arkadaşlarınızla unutulmaz bir tatil yapmak için, Tatil.com 23 Nisan turlarına göz atabilirsiniz. Erken rezervasyon imkanı sunan oteller, son derece uygun bütçelerle size tatil fırsatı sunuyor. Ek olarak, anlaşmalı konaklama tesisleri ve ulaşım firmaları ile Tatil.com, turlar konusunda ulaşım ve konaklama dahil harika seçenekler sunuyor.

31 Aralık Resmi Tatil mi?

Her yıl en çok merak edilen konuların arasında, yılbaşı gecesi olarak bilinen 31 Aralık gününün resmi tatil olup olmadığı geliyor. 31 Aralık, 2021 yılında Perşembe gününe denk gelmektedir. Perşembe günü, hem özel sektörde hem de kamuda, hem de öğrenciler için resmi tatil olmamaktadır. Devlet tarafından özel bir tatil duyurusu yapılmadıkça, 31 Aralık günleri normal çalışma ve okul dönemi sürmektedir. Buna karşın, 1 Ocak günü resmi tatildir. 2021’e gireceğimiz bu yıl, 31 Aralık günü Perşembeye, 1 Ocak ise Cumaya denk gelmektedir. Cumartesi Pazar tatili ile birlikte bu yıl yılbaşı, 3 günlük bir tatil sunmaktadır. Yılbaşı tatili planı yapmak isteyenler, Perşembe gecesinden Pazar günü de dahil olmak üzere, tatil planı yapabilir.

28 Ekim Resmi Tatil mi?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, coşkuyla kutladığımız milli bayramlarımız arasında geliyor. 29 Ekim’de birçok kişi, 1 günlük tatil planını kimi zaman farklı izinlerle birleştiriyor. Peki 29 Ekim’in arefesi olan 28 Ekim’de de tatil oluyor mu? 28 Ekim, resmi tatil olarak planlanmayan bir gündür. Buna karşın okullarda 28 Ekim’de yarım gün eğitim olabiliyor, bazı kurumlar da 28 Ekim’i yarım gün olarak düzenleyip, bayram arefesinde erkenden iş bitirebiliyor. 29 Ekim, 2021 yılında Perşembe gününe denk gelmektedir. 28 Ekim ise Çarşamba günü, arefedir. 30 Ekim cuma günü bir günlük izin alarak, 4 günlük tatil planı yapabilirsiniz.

Ramazan Bayramı Ne Zaman Başlıyor?

Ramazan ayının son bulduğu, tüm İslam coğrafyasında heyecanla kutlanan Ramazan bayramı, 2021 yılında 23 Mayıs’ta başlayacaktır. Ramazan arefesi 23 Mayıs’ın ardından, 24-25-26 Mayıs tarihleri de Ramazan bayramının 1. 2. ve 3. günüdür. 23 Mayıs’ta olacak arefe, bu yıl Cumartesi gününe denk gelmektedir. Yani Ramazan bayramı bu yıl Cumartesi günü başlayacak, pazartesi ve salı günleri de dahil olmak üzere toplam 4 gün sürecektir. Ramazan bayramı tatili planlamak isteyenler, Cuma ile Salı arasındaki dört günde plan yapabilir. Tatil.com, Ramazan bayramı turları ile hem yurtiçi hem de yurtdışı seçeneklerinde, uygun fiyatlı ve harika tatil önerileri sunuyor.

2021 Kurban Bayramı hangi Gün?

Türkiye’de en uzun resmi tatillerden biri olan Kurban bayramı, 2021 yılında 30 Temmuz günü başlamaktadır. Perşembe gününe gelen 30 Temmuz’da başlayan bayramın birinci günü 31 Temmuz cuma, son günüyse 3 Ağustos Pazartesidir. Kurban bayramı tatili, 2021 yılında perşembe 4 gün olarak kutlanabileceği gibi, arefenin de tatile dahil edilmesiyle birlikte 5 günlük bir tatil olarak da değerlendirilebilir. Kurban bayramı tatillerinde, dilerseniz Ağustos başında değerlendirilebilecek Ege ve Akdeniz kasabalarını keşfedebilir, dilerseniz de serinliği yaşamak adına Karadeniz turuna giderek yaylaları görebilirsiniz. Kurban bayramı turları sunan Tatil.com, aynı zamanda birçok Avrupa ülkesine, Asya, Afrika ve Amerika bölgesindeki ülkelere de turlar düzenlemektedir. Kurban bayramı tatilinizi, aldığınız izinlerle uzatabilir ve daha keyifli bir tatil planı yapabilirsiniz.

15 Tatil ne zaman başlıyor?

15 Tatil, hem uzun soluklu bir tatil olması nedeniyle hem de öğrencilerin okula ara verdiği bir dönem olmasından ötürü, tatil planlarında sıkça tercih edilen bir dönem. Sömestr tatili döneminde, 15 Tatil için Türkiye’de ya da Avrupada tatil planı yapmak istiyorsanız, 2021-2021 yarıyıl tatili döneminin ne zamana denk geldiğini merak ediyor olmalısınız. 15 Tatil 2021 yılında, okul takvimlerinin değişebilmesinden ötürü belli olmasa da, 2021 eğitim ve öğretim yılının başlangıcının 7 Eylül olacağı bilinmektedir. Bu durumda, ilk dönemin 17 Ocak 2021’de bitmesi planlanmaktadır. 2021 15 Tatilin, 17 Ocak’ta başlayıp Şubat’ın başında biteceği öngörülmektedir. Kış tatili için harika bir dönem sunan sömestr tatilinde, kayak tatili planlamak istiyorsanız Türkiye’de Uludağ ve Palandöken’in yanı sıra Erciyes’i düşünebilir, yurtdışında ise orta avrupa ülkeleri başta olmak üzere, Ukrayna’yı planlarınızın arasına katabilirsiniz. Uygun fiyatlı 15 Tatil teklifleri sunan Tatil.com, sevdiklerinizle unutulmaz bir yarıyıl tatili yapmanız adına, konaklama ve ulaşım dahil uygun fiyatlarla sizi bekliyor.

2021 Okullar Ne zaman kapanıyor?

Birçok aile, yaz tatili planı yapmak için okulların kapandığı Haziran ayını bekliyor. 2021 yılında, okulların kapanacağı tarih 19 Haziran olarak belirlenmiştir ancak şu anda, gelen son bilgiler doğrultusunda 2021 yılında okullar örgün eğitime devam etmemektedir. EBA üzerinden yapılan eğitimle, çocuklar evlerinden eğitime devam etmektedir. Aileler, bu yıl tatil planlarında, okulların kapanma günü olan 19 Haziran’ı baz almaya devam etse de, çocukların okulu örgün devam etmediği için tatil planı önünde engel olarak görünmemektedir.

Yaz tatilinde, Ege ve Akdeniz’in gözde beldelerini tercih edebileceğiniz gibi, yorgun bir okul döneminden çıkmış çocuklarınızla harika bir yurtdışı tatili de planlayabilirsiniz. Harika rotalar içeren ve enfes tesislerle, konforu üst düzeyde sunan Tatil.com turlarına göz atarak, aileniz için uygun bütçeli oteller bulabilir, her şey dahil standartlarında kaliteli bir tatil yaşayabilirsiniz. Okullar, 2021 yılında Haziran ayında kapandıktan sonra, tahmini olarak 7 Eylül 2021’de açılacaktır ancak bu tarih, bakanlıktan gelen duyurular ile değiştirilebilir.

2021’de Kaç Gün Resmi Tatil Var?

Türkiye, resmi tatiller konusunda en çok öne çıkan ülkeler içinde yer alıyor. Ülkemizde hem milli hem de dini bayramlar ile, bunun yanı sıra farklı resmi günlerle tatil yapmanıza olanak tanıyan birçok gün var. 2021 yılında Türkiye’de resmi tatil günlerinin toplamı 44 gündür. İşyerinizden, okulunuzdan izin almak zorunda olmadan 44 günlük bir tatili planlayabilirsiniz. Ramazan ve Kurban bayramları başta olmak üzere, 29 Ekim, 23 Nisan, 19 Mayıs, 1 Mayıs, 15 Temmuz gibi resmi tatillerin yer aldığı Türkiye’de, ülke içi çeşitli kültür turları ile, uygun bütçeli ve vizesiz Balkanlar ve Orta Avrupa turları ile, bambaşka bir kimliğe sahip, görülmesi gereken yerlerden Kıbrıs’a düzenlenen turlarla, tatilinize renk katabilirsiniz.

Erken rezervasyon avantajı ile birlikte gelen harika tatil tekliflerinin yer aldığı Tatil.com, aileniz, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle, üst düzey bir tatil yaşamanız adına en iyi tesisleri listeliyor. Kredi kartına taksit, sezona ve tesise özel indirimler gibi imkanların yer aldığı Tatil.com dünyası, tüm resmi tatillere özel turlarla ve binlerce iddialı tesisle, her bütçeye ve beklentiye uygun tatil seçeneklerini sunuyor.