Tatil.com - Erken Rezervasyon Tatil Fırsatları, Turlar ve Uçak Bileti
 • Otel
 • Tur
 • Kıbrıs
 • Erken Rezervasyon
 • Kurban Bayramı
 • Kampanyalar
Çağrı Merkezi
444 9 051
 • Anasayfa
 • Yurtiçi Otelleri
 • Denizli Otelleri
 • Sarayköy Otelleri
 • Umut Thermal Spa & Wellness Hotel

Umut Thermal Spa & Wellness Hotel

Denizli / Sarayköy
1 Oda, 2 Yetişkin
Standart Oda
Ana Bina Standart Oda
Ana Bina Standart Oda
Yarım Pansiyon
İptal Şartları
Tesis Hakkında
UMUT THERMAL'İ KEŞFET

 ODALAR
Ana binamızda konumlanmış odalarımız standart, suite ve aile odası olarak konforunuz için tasarlanmıştır. Özellikle kür merkezlerimize yakın oluşu ve modern mimarisi ile dikkat çeken ana bina odalarımız arasında 8 adet de engelli odamız bulunmaktadır.
 EGE KÖY EVLERİ
Ege'nin doğal güzelliklerinin bir parçasıdır Ege köy evlerinin mimari yapısı. Gelenkesel Ege mimarisi tarzında yapılan Ege Köy Evlerimiz standart oda ve aile odası seçeneklerimiz mevcuttur.

 YİYECEK & İÇECEK
Açık büfe yemeklerle enfes lezzetleri tadacağınız Ana Restorantımız, ailenizle istediğiniz seçenekleri tadabileceğiniz A'la Carte Restorant ve birbirinden zengin seçenekleri barlarımızı keşfedin.

 TERMAL KAYNAKLAR
Termal kaynaklar ile gelen sağlığın tüm doğal kaynaklarına ulaşabileceğiniz sağlık dolu bir tatil Umut Thermal'de sizinle. Turba Çamur, Termomineralli Su, Termal Su Yosunu, Kükürtlü Mineralli Su başlıca termal kaynaklarımızdan.

 SAĞLIK ÇİFTLİĞİ
Sizin için üretiyoruz… Umut Sağlık Çiftliği bünyesinde kurulan Kontrollü Tarım Seralarımızda ürettiğimiz ürünlerimiz, tamamen doğal üretim teknikleri dikkate alınarak üretilip sofranıza geliyor.

 DAY SPA
Umut Thermal Day SPA ile sağlık, huzur ve dinlence dolu bir gün sizi bekliyor. Tesisimizdeki farklı termal kaynaklardan, aktivite alanlarından ve diğer seçeneklerden yararlanmak isteyen misafirlerimiz için eşsiz bir seçenek.
Öne Çıkan Olanaklar
Spa
Açık Yüzme Havuzu
Yeme-Içme
Cafe / Bar
Restoran
Genel
Bahçe
Otopark
Otopark
Otel Hizmetleri
Ütü Hizmeti
Kuru Temizleme / Çamaşır Hizmeti
Otel Tesisleri
Toplantı Odaları
Havuz Ve Spa
Masaj Servisi
Sauna
Spa
Hamam
Kapalı Havuz
Açık Yüzme Havuzu
Şezlong Ve/Veya Şemsiye
Aktivite Ve Spor
Aqua Park
Otel Olanakları
AKTİVİTELER
1 Açık Yüzme Havuzu (Kış Dönemi Termal)
1 Kapalı Yüzme Havuzu
3 Kapalı Termal Havuz
1 Açık Termal Havuz
Açık Havuz ve Kaydıraklar - Aquapark
1 Açık Çamur Banyosu
1 Kükürtlü Gaz Banyosu
2 Jakuzi
2 Sauna
2 Buhar Saunası
2 Hamam
80 Kişilik Toplantı Salonu

DAY SPA
Umut Thermal Day SPA ile sağlık, huzur ve dinlence dolu bir gün sizi bekliyor. Tesisimizdeki farklı termal kaynaklardan, aktivite alanlarından ve diğer seçeneklerden yararlanmak isteyen misafirlerimiz için eşsiz bir seçenek.

DOĞAL BESİN ÜRÜNLERİ
Sizin için üretiyoruz…
Umut Sağlık Çiftliği bünyesinde kurulan Kontrollü Tarım Seralarımızda ürettiğimiz ürünlerimiz, tamamen doğal üretim teknikleri dikkate alınarak üretilip sofranıza geliyor. Bahçemizden dalından yere düşmeden özenle, elle topladığımız zeytinler, en saf ve kaliteli zeytinyağını elde etmek için soğuk sıkım yöntemiyle sıkılıyor, size sağlıklı ve lezzetli sofralar sunuyor...
Tüm yaş sebze ve bal ürünleri %100 kendi ürünlerimizdir. Doğal, katkısız ve leziz… Çiftliğimizde yetiştirilen doğal, kaliteli ve taze malzemelerin kullanıldığı mutfağımızda konuklarımızın beğenisini kazanan lezzetli yemekler hazırlanıyor.
Sağlığınız için…
CİLT VE VÜCUT BAKIM ÜRÜNLERİ
Genellikle kaplıca ve ilgili ortamlarda kullanım imkanı bulunan turba çamurlar, şimdi hijyenik Spa Care ürünleri ile istediğiniz her an elinizin altında. Gün içersinde kir, nem, sıcak ve soğuk gibi dış etkenlerden etkilenen cildinizin ekstra bir bakıma ihtiyacı vardır.
Cildinizin günlük olarak temizlenmesi, nemlendirilmesi ve kan dolaşımının harekete geçirilerek beslenmesi gerekmektedir. Bu ihtiyacınızı doğal cilt bakımı ürünlerimizle karşılayabilirsiniz.

TERMOMİNERALLİ SU
T.C Sağlık Bakanlığı İzmir Bölge Hıfzısıhha Ensititüsü Müdürlüğü 29.04.2004 tarihli, 400 protokol numaralı raporona göre, kaplıcamızda çıkan Sodyumbikarbonatlı-sülfatlı mix formda kükürtlü, florürlü termominarelli sudur.
TURBA ÇAMUR
%100 Doğal, organik bir peloid türüdür. Bitki ve köklerinin, toprak altında oksijensiz ortamda, termal su ile etkileşerek en az yüz yıllık bir süreçte çürümesi ile oluşur. Suda çözülebilen kremsi yapısı sayesinde deriden kolay emilebilen turba grubu organik çamurdur, Bio-mineraller, vitaminler, humik asit, bitüminöz maddeler, selüloz, hemiselülöz, lignin, humin, petkin gibi organik maddeleri içerir. Turba çamurunu değerli kılan asıl unsur diğer çamurlardan farklı olarak mekanik ve termik etkisinin yanında kimyasal etkisinin de olmasıdır.
Oluşumundaki termal kükürtlü suyun yağoun etkisi ile inorganik yapıdadır. Özelliikle cilt hastalıklarında (mantar, kaşıntı, uyuz, sedef gibi) ve günlük cilt bakımı uygulamalarında hızlı ve etkin sonuçlar verilmektedir.
Nabzı ve vücut ısısını arttırır
Damar gelişimini hızlandırır
Kıkırdak dokusundaki metabolik değişimi aktive eder
Antienflamatuardadır (iltihap ve ödem giderici etki)
Ağrı kesicidir
Kas gevşeticidir
Hücre yenileyicidir
Kemik hücresi aktivitelerini uyarır
Eklem içi sıvısının üretimini hızlandırır
Toksin atılımını arttırır
KÜKÜRTLÜ MİNERALLİ ÇAMUR
Kükürtlü Mineralli Çamur Yöreye "Kokar Hamam" ismini veren, halk arasında "Uyuz Hamamı" diye de bilinen peloid kaynağımızdır. Oluşumundaki termal kükürtlü suyun yağoun etkisi ile inorganik yapıdadır.
Özellikle cilt hastalıklarında (mantar, kaşıntı, uyuz, sedef gibi) ve günlük cilt bakımı uygulamalarında hızlı ve etkin sonuçlar verilmektedir.
Nabzı ve vücut ısısını arttırır
Damar gelişimini hızlandırır
Kıkırdak dokusundaki metabolik değişimi aktive eder
Antienflamatuardadır (iltihap ve ödem giderici etki)
Ağrı kesicidir
Kas gevşeticidir
Hücre yenileyicidir
Kemik hücresi aktivitelerini uyarır
Eklem içi sıvısının üretimini hızlandırır
Toksin atılımını arttırır
TERMAL SU YOSUNU
Termal su göletlerinde doğal olarak yetişen termal su yosununun hijyenik ve bilimsel yöntemlerle çoğaltıp sağlığa dönüşmesini sağlıyoruz.
Kan dolaşımını düzenler.
Cilt altında biriken ödemi çözüp zehirli toksinlerin atılmasını sağlar.
Selülitli dokulardaki yağ hücrelerinin kimyasal birleşimini bozarak parçalanmasına ve lenf sistemi yolu atılmasını sağlar.
Yosunda bulunan çinko, magnezyum, kalsiyum gibi mineraller enzimleri harekete geçirerek metabolizmayı dengede tutar.
A, E vitaminleri ve selenyum gibi mineral içerikleri cildi yumuşatır, temizler, cilt fonksiyonunu güçlendirir.
Vücuttaki metabolik aktiviteyi artırır, besinlerin hücreler tarafından emilimini hızlandırır.
Oda Olanakları
ODALAR
STANDART ODA
Otelimizin standart odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için tasarlanmış olup tek oda ve tek banyodan oluşmaktadır. İki kişilik konaklamalarınızda kullanabileceğiniz gibi özellikle kür merkezinden daha kolay yararlanmak isteyen engelli ve yaşlı konuklarımız için idealdir.
Evcil Hayvan kabul edilmemektedir.
SUITE ODA
Suite Odalarımız konfrolu ve rahat bir şekilde konaklamanız için tasarlanmış olup bir yatak odası, bir oturma odası ve tek banyodan oluşmaktadır. İki kişilik konaklamalarınızda kullanabileceğiniz gibi özellikle kür merkezinden daha kolay yararlanmak isteyen engelli ve yaşlı konuklarımız için idealdir.
Evcil Hayvan kabul edilmemektedir.
AİLE ODASI
Otelimizin aile odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için tasarlanmış olup iki oda ve tek banyodan oluşmaktadır. Çocuklarınız ile birlikte veya iki kişiden fazla konaklama ihtiyaçlarınızda kullanabileceğiniz gibi, özellikle kür merkezinden daha kolay yararlanmak isteyen engelli ve yaşlı konuklarımız için de idealdir.
ENGELLİ ODASI
Kür merkezimizden daha kolay yararlanmak isteyen engelli veya yaşlı konuklarımız için idealdir. Otelimizde 8 adet engelli odamız bulunmaktadır.
Termal keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz, termal suyumuzdan sınırsız yararlanabileceğiniz odalarımızda küvetli banyo rahatınız için standart olarak sunulmuştur.

EGE KÖY EVLERİ
EGE STANDART ODA
Geleneksel Ege mimarisi tarzında yapılan köy evlerimizde 2 kişilik konaklamalar için ideal standart odalarımızdır. Rahat bir şekilde konaklamanız için tasarlanmış olup tek oda ve tek banyodan oluşmaktadır.
Evcil Hayvan kabul edilmemektedir.
EGE AİLE ODASI
Geleneksel Ege mimarisi tarzında yapılan köy evlerimizde çocuklu ailelerin veya iki kişiden fazla konaklama ihtiyaçları için ideal odalarımızdır. Rahat bir şekilde konaklamanız için tasarlanmış olup iki oda ve tek banyodan oluşmaktadır.
Evcil Hayvan kabul edilmemektedir.
Konsept
Tesis 2023 'de Yarım Pansiyon konseptinde hizmet vermektedir. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ücretsiz, diğer tüm yiyecek hizmetleri ücretlidir. Tesis genelinde tüm içecekler ücretlidir.

Yeme İçme 
ANA RESTORAN
Açık büfe kahvaltı ve akşam yemekleri sunulmaktadır.
A'LA CARTE RESTAURANT
Çok özel bir keyif… Üstelik o kadar bol seçeneğiniz var ki… Burada her şey doğal, taze ve katkısız. Sıcak köy ekmeği ve üzerinde eriyen tereyağı. Taş fırında yapılan tandır ve köy yemeklerinin tadına doyamayacaksınız.
LOBBY BAR
Kısa bir mola… Lobby Bar’da dinlenebilir, neşeli sohbetler başlatabilirsiniz. Yerli ve yabancı içecekler, kokteyller, alkollü ve alkolsüz içecekler, sıcak içecekler ve aperatif yiyecekler sunulmaktadır.
HAVUZ BAR
Havuz başında dinlenerek geçireceğiniz, her dakikası size ait koca bir gün… Yerli - yabancı içecekler, kokteyller, alkollü - alkolsüz içecekler, sıcak içecekler ve aperatif yiyecekler sunulmaktadır.
VİTAMİN BAR
Güne gülümseyerek başlayın. Alkolsüz içecekler, taze sıkılmış meyve suları ve bitki çayları sunulmaktadır.

Rezervasyon Özeti

Umut Thermal Spa & Wellness Hotel

Denizli / Sarayköy
Giriş Tarihi
02 May 2024, Per
Çıkış Tarihi
04 May 2024, Cmt
Konaklama
3 Gün 2 Gece 1 Oda, 2 Yetişkin
Oda Bilgileri
Ücretsiz İptal

Yakındaki Diğer Oteller

Tatil Fırsatları

Umut Thermal Spa & Wellness Hotel Denizli otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat portalı Tatil.com!

En Ucuz Denizli otelleri

Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz. 208 ülkede, 20.000'den fazla destinasyonda 250.000 otel ve 750 havayolu ile çalışıyoruz.

Online Otel Rezervasyonu

Online Otel Rezervasyonu

En Ucuz Denizli otelleri

Umut Thermal Spa & Wellness Hotel Denizli, Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.

Tatil Kategorileri
Tatil.com
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Rezervasyon süreçleri ve sonrası için;
444 9 051
tursabetbis
CRM Holding
Ödeme
Hemen Ara WhatsApp Destek